Menu

Zostań z nami

Ambasadorzy

Ambasadorzy Fair Play

Wspólnie do celu

Beata Stremler

Reprezentantka Polski w Ujeżdżeniu. 2011 - Mistrzyni Polski i 12-te miejsce w Mistrzostwach Europy w Rotterdamie. Uczestniczka Letnich IO 2012 w Londynie oraz MŚ 2014 w Caen, 13m-ce w Finale Pucharu Świata - Goteborg 2016.

Beata Stremler

Od 2015 roku Członkini Kadry Narodowej w kategorii Pony, aktualnie Junior. Dwa medale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, Cztery medale Halowego Pucharu Polski (2015: złoto w Pony i Juniorach Młodszych, 2016: brąz w Juniorach, 2017: złoto w Juniorach), 2 medale MP (2015: srebro w Pony, 2016: srebro w Juniorach), a także udane starty na arenie międzynarodowej m.in. CDI Zakrzów, CDI Bajardo, CDI Budapset-Fót, CDIO Mariakalnok.

Ania Wojtkowska

Reprezentantka Polski w kategorii skoków przez przeszkody. Uczestniczka wielu międzynarodowych imprez. W 2017 roku 5. miejsce w Grand Prix na zawodach Ogólnopolskich w Lesznie, zwycięstwo na zawodach międzynarodowych Cavaliada w Poznaniu 1* W konkursie Dużej Rundy.

Nawojka Kiecoń

Reprezentantka Polski oraz członkini Kadry Narodowej w ujeżdżeniu. W 2015 roku Halowa Mistrzyni Polski Juniorów, 1. miejsce CDI***Zakrzów i 5. miejsce w Mistrzostwach Polski. Czterokrotna mistrzyni Opolszczyzny. W 2017 roku 3. miejsce w Halowym Pucharze Polski, uczestniczka Pucharu Narodów podczas CDI Mariakalnok.

Jagoda Dąbrowska

9-krotny medalista Mistrzostw Polski oraz Halowego Pucharu Polski (7x złoto, 2x brąz), uczestnik Mistrzostw Europy w latach 2011-2016, zdobywca III miejsca w pucharze narodów podczas CDIOY Hagen 2015. W swojej karierze szkolił się pod okiem Ulli Salzgeber, Iriny Lis, Laurensa van Lierena, Petera Gmosera oraz Thomasa Sigtenbjerggaarda.

Jan Gawecki

Zawodniczka ujeżdżenia w kategorii Juniorów. Mistrzyni Warszawy i Mazowsza w 2016r., uczestniczka Ogólnopolskiej olimpiady młodzieży w 2014 i 2015r. 1 miejsce w Mazowieckiej Olimpiadzie Kucy w 2015r.

Karolina Kaczmarz-Chojnacka

Zawodnik dyscypliny skoków. Od najmłodszych lat trenował pod okiem ojca, olimpijczyka Grzegorza Kubiaka. W swojej karierze osiągał czołowe lokaty w konkursach kuców, juniorów i młodych jeźdźców. Aktualnie startuje w konkursach dużej rundy i przygotowuje konie od podstaw do poziomu grand prix. Szkoli się u swojego brata Dawida Kubiaka oraz u zagranicznych szkoleniowców, m.in. Alberta Voorna.

Michał Kubiak

Zawodniczka posiadająca I klasę w ujeżdżeniu. Wielokrotnie startowała w konkursach Małej Rundy na poziomie ogólnopolskim i międzynarodowym. W 2013 wygrała Halowy Puchar Polski w kategorii młodych jeźdźców oraz w następnym roku zajęła drugie miejsce w kategorii seniorów. Brała udział w Mistrzostwach Europy młodych jeźdźców w 2013 roku.

Natalia Organista

Fair Play to marka jeździecka, która w oryginalny sposób interpretuje klasyczny styl i adaptuje go na potrzeby nowoczesnych i aktywnych jeźdźców.