Gdzie kupić?
Logo

☰ MENU Wersja Polska English Version Deutsch Version

BEATA STREMLER

BEATA STREMLER

Wieloletnia reprezentantka Polski w Ujeżdżeniu. 2011 – Mistrzyni Polski i 12-te miejsce w Mistrzostwach Europy w Rotterdamie. Uczestniczka Letnich Igrzysk Olimpijskich 2012 w Londynie oraz MŚ 2014 w Caen, 13-te miejsce w Finale Pucharu Świata – Goeteborg 2016. 2021 - brązowa medalistka Mistrzostw Świata Młodych Koni w Verden. Zwyciężczyni lub finalistka wielu prestiżowych zawodów międzynarodowych rangi CDI3*-5*, w tym w Compiègne, w Achleiten, Monachium, Dortmundzie, Frankfurcie, Aachen i wielu innych. Wytrenowała wiele koni od poziomu podstawowego do najwyższego - Grand Prix. Od wielu lat trenuje w Niemczech, gdzie rozwija umiejętności swoich i powierzonych jej koni. Prowadzi liczne kliniki ujeżdżeniowe zarówno w Polsce jak i w Niemczech, co pomaga wielu jeźdźcom i koniom w ich rozwoju.

BEATA STREMLER
ANNA WOJTKOWSKA

ANNA WOJTKOWSKA

Utalentowana zawodniczka ujeżdżenia, członkini Kadry Narodowej Młodych Jeźdźców w Ujeżdżeniu. Dwa medale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Złota medalistka w Pony i Juniorach Młodszych w Halowym Pucharze Polski oraz srebrna medalistka w MP w 2015 roku. Srebrna medalistka Mistrzostw Polski Juniorów 2016 i 17. Złota medalistka Halowego Pucharu Polski Juniorów 2017, uczestniczka Mistrzostw Europy Juniorów 2017 w Roosendaal. Zwyciężczyni CDIY Team Test podczas CDI Zakrzów Spring 2019. 3 miejsce w programie dowolnym na Cavaliadzie Kraków 2020 (jako najmłodsza zawodniczka).

NAWOJKA KIECOŃ

NAWOJKA KIECOŃ

Reprezentantka Polski w kategorii skoków przez przeszkody. Uczestniczka wielu międzynarodowych imprez. Piąte miejsce w Grand Prix na zawodach Ogólnopolskich w Lesznie, zwycięstwo na zawodach międzynarodowych Cavaliada w Poznaniu 1* w konkursie Dużej Rundy w 2017 roku. Zwycięstwo w konkursie Dużej Rundy na zawodach Ogólnopolskich w Olszy na klaczy Charyzma W w 2018 roku. Drugie miejsce na zawodach Międzynarodowych CSI 2* Sopot na klaczy Charyzma W (2018). Trzecie miejsce w konkursie Grand Prix na zawodach Ogólnopolskich w Lesznie na klaczy Charyzma W w 2019 roku.

NAWOJKA KIECOŃ
ANABEL BALKENHOL

ANABEL BALKENHOL

Wybitna zawodniczka Ujeżdżenia. Jako córka słynnego jeźdźca i trenera Klausa Balkenhol już w młodym wieku rozpoczęła treningi, odnosząc swoje pierwsze sukcesy na czworobokach w wieku 14-tu lat. Dzięki cierpliwości i wierze w swoje konie dość szybko została topowym jeźdźcem. Uczestniczka Letnich Igrzysk Olimpijskich w 2012 roku w Londynie, które ukończyła na 19-tym miejscu w indywidualnym rankingu. Trzecie Miejsce w rankingu drużynowym na Mistrzostwach Świata oraz ósme miejsce w rankingu indywidualnym na Dablino w Lexington, USA. Zwyciężczyni lub finalistka wielu prestiżowych międzynarodowych zawodów Ujeżdżeniowych rangi CDI3*-5*, w tym w Hagen, Aachen, Fritzens, Monachium, Verden, Balve, Munster. Wielokrotna zwyciężczyni lub finalistka Mistrzostw Niemiec. Nadrzędnym celem Anabel jest wspieranie talentów konia bez wywierania presji, przy czym potrzeby konia zawsze stawia na pierwszym miejscu. Mocno wierzy w to, że to jest jedyny sposób na osiągnięcie fizycznej oraz psychicznej harmonii pomiędzy koniem a jeźdźcem.

STEFANIE WOLF

STEFANIE WOLF

Topowy jeździec w jednej z najbardziej znanych stajni Johann Hinemann w Voerde w Niemczech. Jej pierwszymi instruktorami byli Manfred Schild i Hans-Theo Henschenmacher, wraz z którymi ukończyła szkolenie instruktorskie, otrzymując nagrodę Stensbeck Award. W 2021 na Mistrzostwach Świata Młodych koni w Verden zajęła 7 miejsce z pięcioletnim Belvedere DB. W tym samym roku zwyciężyła w klasie S***Inter II oraz Grand Prix. Drugie miejsce w Inter II w Ankum ze swoim ogierem Elton John w lutym 2020 r. Wielokrotna uczestniczka oraz finalistka Mistrzostw Świata ze swoimi końmi Rockman Royal Ng, Saphira Royal 2, For Gold Old, Matchball Old oraz Elton John Dvb. W 2019 r. 9 miejsce Na Mistrzostwach Świata w Ermelo w indywidualnym rankingu z For Gold Old oraz czwarte z Matchball Old. Szóste miejsce na zawodach CDI1* na Prix St-Georges w 2018 roku w Ermelo z ogierem Elton John. W tym samym roku w Aachen podczas zawodów CDI4* brązowy oraz złoty medal na wałachu Saphira Royal 2. Wygrała brązowy medal w 2016 roku w Mistrzostwach Świata Młodych koni w Ermelo na koniu Saphira Royal 2.

STEFANIE WOLF
ISABELL NOWAK

ISABELL NOWAK

Znakomita zawodniczka ujeżdżenia, członkini Kadry Narodowej Niemiec w Paraujeżdżeniu. Pochodząca z rodziny jeźdźców, ambitna triathlonistka, biegaczka, a przede wszystkim wybitny jeździec w 2012 roku wraz z mężem stworzyła ośrodek jeździecki Sonnenbrink w Apelern. Obecnie czołowy jeździec tej stajni pomyślnie trenujący konie do poziomu zaawansowanego. Wielokrotnie z sukcesem prezentowała swoje konie zarówno w konkursach podstawowych, jak i tych zaawansowanych. Jako pierwszy jeździec Paraujeżdżenia w 2019 roku zdała egzamin mistrzowski na kierunku jeździectwo z wyróżnieniem Stensbeck. W tym samym roku Isabell wystartowała w swoich pierwszych międzynarodowych zawodach Paraujeżdżenia. Po tym sukcesie została powołana do Kadry Narodowej. Wielokrotnie startowała w zawodach w swoim rodzimym kraju oraz za granicą. Zdobywczyni srebrnego medalu Mistrzostw Niemiec w Monachium ze swoją klaczą Fayola DB (ur.2014), członkini kadry narodowej Niemiec.

KAROLINE SOFIE VESTERGAARD

KAROLINE SOFIE VESTERGAARD

Niezwykle utalentowana belgijska zawodniczka ujeżdżenia, wielokrotnie reprezentująca swój kraj w zawodach międzynarodowych. Ze swoim koniem Junior Hit brała udział w wielu zawodach zarówno w rodzimym kraju, jak i w całej Europie otrzymując wyniki powyżej 70%, zdobywając 3 srebrne medale oraz jeden brązowy na Mistrzostwach Belgii. W 2019 roku rozpoczęła swoją przygodę z zawodami na najwyższym poziomie od startów na Mistrzostwach Europy Juniorów we Włoszech, San Giovanni. Po udanym występie wzięła udział w kolejnych Mistrzostwach Europy Juniorów, tym razem w 2020 roku na Węgrzech w Budapeszcie, uzyskując wynik około 70% w obydwu testach. 2021 rozpoczęła od wygranych zawodów na poziomie krajowym oraz dwóch wygranych na poziomie międzynarodowym. Po tak udanych występach została powołana do kadry narodowej, z którą wzięła udział w Mistrzostwach Europy w Oliva Nova, Hiszpania, jako Młody Jeździec. Zawody ukończyła na 9 miejscu w teście indywidualnym.

KAROLINE SOFIE VESTERGAARD
JASMIEN de KOEYER

JASMIEN de KOEYER

Wybitnie utalentowana niderlandzka zawodniczka dyscypliny Ujeżdżenie. Członkini krajowej drużyny A w Ujeżdżeniu U-25, wielokrotna finalistka Mistrzostw Niderlandów. W 2013 roku zdobyła z drużyną srebro Mistrzostw Europy Juniorów. W 2016 roku - srebro na Mistrzostwach Młodych Jeźdźców z klaczą Esperanza. Srebro w konkursie drużynowym, brąz w programie dowolnym oraz brąz w konkursie indywidualnym na zawodach EK Young Riders 2017 w Roosendaal. W tym samym roku Jasmien wraz z Esperanzą zdobyły złoto Pucharu Narodów w Saumur we Francji. Srebro w drużynie U-25 na Mistrzostwach Europy w 2019 roku. Srebro na Mistrzostwach Niderlandów U-25 w 2019 oraz 2020 roku. Złoto drużynowe na Mistrzostwach Europy U-25 w 2020 roku w Budapeszcie. Srebro drużynowe na Mistrzostwach Europy U-25 w 2021 roku w Hagen.

OLAF KLEIN

OLAF KLEIN

Reprezentant Polski w dyscyplinie skoki przez przeszkody. Członek Kadry Narodowej, uczestnik Mistrzostw Europy, medalista Mistrzostw Polski. Pochodzi z rodziny jeździeckiej, swoją przygodę z jeździectwem rozpoczął w bardzo młodym wieku. Już w wieku 14 lat wygrał konkurs Grand Prix w Czechach na koniu Evisto. Następnie w Budapeszcie na tym samym koniu wygrał Grand Prix oraz zdobył 3 miejsce na Sopranie GT. Zaraz po tym rozpoczął przygodę z kadrą Młodych Jeźdźców na koniu First One, z którym wziął udział w Mistrzostwach Europy we Francji oraz Niderlandach. Na swoim koncie ma liczne sukcesy w konkursach Grand Prix, Pucharach Narodów, starty w zawodach Światowego Rankingu. Obecnie skupia się na przygotowaniu swoich koni do startów.

OLAF KLEIN
SHANNA YONG BAARS

SHANNA YONG BAARS

Utalentowana niderlandzka zawodniczka Ujeżdżenia, Junior. Ze swoimi końmi Farzana I Firenze startuje w Lidze Juniorów. Shanna jest członkiem krajowej drużyny B I aspiruje do drużyny A. Trzecie miejsce w Mistrzostwach Krajowych w Lidze Juniorskiej. Drugie miejsce w Mistrzostwach Krajowych, ZZ-licht. Drugie miejsce w teście zespołowym w CDI Lier i w teście indywidualnym w CDI Exloo. Z innym koniem Fernando odniosła pierwsze sukcesy w składzie A.

REGINE MISPELKAMP

REGINE MISPELKAMP

Ambitna zawodniczka oraz trener Ujeżdżenia. Zaczynała swoją karierę jako zawodnik dyscypliny skoków przez przeszkody. W 2021 roku zdobyła brązowy medal Igrzysk Paraolimpijskich w Tokio. Brązowa medalistka Mistrzostw Świata w 2018 roku w konkursach indywidualnych i drużynowych. Obecnie Mistrzyni Niemiec w Klasie V. Pomyślnie ukończyła studia, uzyskując tytuł Magistra Zarządzania w pracy z końmi. Kilka lat później zdobyła dyplom trenera Niemieckiej Federacji Sportów Olimpijskich w Kolonii. Wielokrotnie startowała w konkursach młodych koni, przygotowujących do Grand Prix. W maju 2018 roku po raz pierwszy wystartowała w oficjalnym międzynarodowym Paraujeżdżeniowym konkursie. Od tego momentu odnosi duże sukcesy, jako zawodniczka Paraujeżdzenia.

REGINE MISPELKAMP
JAN GAWECKI

JAN GAWECKI

Zawodnik dyscypliny Ujeżdżenia, reprezentant klubu Lider Radzionków, wieloletni członek Kadry Polski, wielokrotny uczestnik Mistrzostw Europy oraz Mistrzostw Świata Młodych Koni, Mistrz Polski Juniorów i Młodych Jeźdźców. Na początku kariery wraz z ogierem Quest zdobywał medale w Halowym Pucharze oraz w Mistrzostwach Polski, a także kilkakrotnie uczestniczył w Mistrzostwach Europy. Trzecie miejsce w Pucharze Narodów podczas CDIOY Hagen 2015. Drugie oraz trzecie miejsce podczas Mistrzostw Polski Koni 4-letnich w 2017 r. Rok później wystartował na Heiline's Zanzierze w Mistrzostwach Świata Młodych Koni w Ermelo. W 2020 roku Jan Gawecki i Heiline's Zanzier zwyciężyli w Mistrzostwach Polski Koni 5-letnich, osiągając w finale najwyższy wynik w historii Mistrzostw Polski Młodych Koni.

MICHAŁ KUBIAK

MICHAŁ KUBIAK

Zawodnik dyscypliny skoków. Od najmłodszych lat trenował pod okiem ojca, olimpijczyka Grzegorza Kubiaka. W swojej karierze osiągał czołowe lokaty w konkursach kuców, juniorów i młodych jeźdźców. Aktualnie startuje w konkursach dużej rundy i przygotowuje konie od podstaw do poziomu grand prix. Szkoli się u swojego brata Dawida Kubiaka oraz u zagranicznych szkoleniowców, m.in. Alberta Voorna.

MICHAŁ KUBIAK