Logo

☰ MENU Wersja Polska English Version Deutsch Version

BEATA STREMLER

BEATA STREMLER

Wieloletnia reprezentantka Polski w Ujeżdżeniu. 2011 – Mistrzyni Polski i 12-te miejsce w Mistrzostwach Europy w Rotterdamie. Uczestniczka Letnich Igrzysk Olimpijskich 2012 w Londynie oraz MŚ 2014 w Caen, 13-te miejsce w Finale Pucharu Świata – Goeteborg 2016. Zwyciężczyni lub finalistka wielu prestiżowych zawodów międzynarodowych rangi CDI3*-5*, w tym w Compiègne, w Achleiten, Monachium, Dortmundzie, Frankfurcie, Aachen i wielu innych. Wytrenowała wiele koni od poziomu podstawowego do najwyższego - Grand Prix. Od wielu lat trenuje w Niemczech, gdzie rozwija umiejętności swoich i powierzonych jej koni. Prowadzi liczne kliniki ujeżdżeniowe zarówno w Polsce jak i w Niemczech, co pomaga wielu jeźdźcom i koniom w ich rozwoju.

BEATA STREMLER
ANNA WOJTKOWSKA

ANNA WOJTKOWSKA

Utalentowana zawodniczka ujeżdżenia, członkini Kadry Narodowej Młodych Jeźdźców w Ujeżdżeniu. Dwa medale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Złota medalistka w Pony i Juniorach Młodszych w Halowym Pucharze Polski oraz srebrna medalistka w MP w 2015 roku. Srebrna medalistka Mistrzostw Polski Juniorów 2016 i 17. Złota medalistka Halowego Pucharu Polski Juniorów 2017, uczestniczka Mistrzostw Europy Juniorów 2017 w Roosendaal. Zwyciężczyni CDIY Team Test podczas CDI Zakrzów Spring 2019. 3 miejsce w programie dowolnym na Cavaliadzie Kraków 2020 (jako najmłodsza zawodniczka).

NAWOJKA KIECOŃ

NAWOJKA KIECOŃ

Reprezentantka Polski w kategorii skoków przez przeszkody. Uczestniczka wielu międzynarodowych imprez. Piąte miejsce w Grand Prix na zawodach Ogólnopolskich w Lesznie, zwycięstwo na zawodach międzynarodowych Cavaliada w Poznaniu 1* w konkursie Dużej Rundy w 2017 roku. Zwycięstwo w konkursie Dużej Rundy na zawodach Ogólnopolskich w Olszy na klaczy Charyzma W w 2018 roku. Drugie miejsce na zawodach Międzynarodowych CSI 2* Sopot na klaczy Charyzma W (2018). Trzecie miejsce w konkursie Grand Prix na zawodach Ogólnopolskich w Lesznie na klaczy Charyzma W w 2019 roku.

NAWOJKA KIECOŃ
JAN GAWECKI

JAN GAWECKI

Zawodnik dyscypliny Ujeżdżenia, reprezentant klubu Lider Radzionków, wieloletni członek Kadry Polski, wielokrotny uczestnik Mistrzostw Europy oraz Mistrzostw Świata Młodych Koni, Mistrz Polski Juniorów i Młodych Jeźdźców. Na początku kariery wraz z ogierem Quest zdobywał medale w Halowym Pucharze oraz w Mistrzostwach Polski, a także kilkakrotnie uczestniczył w Mistrzostwach Europy. Trzecie miejsce w Pucharze Narodów podczas CDIOY Hagen 2015. Drugie oraz trzecie miejsce podczas Mistrzostw Polski Koni 4-letnich w 2017 r. Rok później wystartował na Heiline's Zanzierze w Mistrzostwach Świata Młodych Koni w Ermelo. W 2020 roku Jan Gawecki i Heiline's Zanzier zwyciężyli w Mistrzostwach Polski Koni 5-letnich, osiągając w finale najwyższy wynik w historii Mistrzostw Polski Młodych Koni.

STEFANIE WOLF

STEFANIE WOLF

Topowy jeździec w jednej z najbardziej znanych stajni Johann Hinemann w Voerde w Niemczech. Jej pierwszymi instruktorami byli Manfred Schild i Hans-Theo Henschenmacher, wraz z którymi ukończyła szkolenie instruktorskie, otrzymując nagrodę Stensbeck Award. Drugie miejsce w Inter II w Ankum ze swoim ogierem Elton John w lutym 2020 r. Wielokrotna uczestniczka oraz finalistka Mistrzostw Świata ze swoimi końmi Rockman Royal Ng, Saphira Royal 2, For Gold Old, Matchball Old oraz Elton John Dvb. W 2019 r. 9 miejsce Na Mistrzostwach Świata w Ermelo w indywidualnym rankingu z For Gold Old oraz czwarte z Matchball Old. Szóste miejsce na zawodach CDI1* na Prix St-Georges w 2018 roku w Ermelo z ogierem Elton John. W tym samym roku w Aachen podczas zawodów CDI4* brązowy oraz złoty medal na wałachu Saphira Royal 2. Wygrała brązowy medal w 2016 roku w Mistrzostwach Świata Młodych koni w Ermelo na koniu Saphira Royal 2.

STEFANIE WOLF
THALIA ROCKX

THALIA ROCKX

Niezwykle utalentowana młoda niderlandzka zawodniczka Ujeżdżenia. Pomimo swojego młodego wieku zdobyła duże doświadczenie, trenując pod czujnym okiem byłego trenera reprezentacji Johana Rockxa, prywatnie – ojca Thalii. W wieku 15-tu lat została najmłodszym zawodnikiem Grand Prix w Niderlandach. W 2016 roku drugie miejsce na Mistrzostwach Niderlandów Młodych Jeźdźców z Verdi de la Fazenda. W 2017 zdobyła srebro, występując z drużyną Juniorów na Mistrzostwach Europy w Roosendaal. W 2018 roku – złoto z drużyną Juniorów na Mistrzostwach Europy w Fontainebleau z Golden Dancer de la Fazenda. W tym samym roku została Mistrzem Holandii wśród Młodych Jeźdźców ora zdobyła srebro w Juniorach. W 2019 roku - pierwsze miejsce na Mistrzostwach Holandii Młodych Jeźdźców z Verdi de la Fazenda, drugie miejsce z drużyną na Mistrzostwach Europy w San Giovanni in Marignano.

SHANNA YONG BAARS

SHANNA YONG BAARS

Utalentowana niderlandzka zawodniczka Ujeżdżenia, Junior. Ze swoimi końmi Farzana I Firenze startuje w Lidze Juniorów. Shanna jest członkiem krajowej drużyny B I aspiruje do drużyny A. Trzecie miejsce w Mistrzostwach Krajowych w Lidze Juniorskiej. Drugie miejsce w Mistrzostwach Krajowych, ZZ-licht. Drugie miejsce w teście zespołowym w CDI Lier i w teście indywidualnym w CDI Exloo. Z innym koniem Fernando odniosła pierwsze sukcesy w składzie A.

SHANNA YONG BAARS
MICHAŁ KUBIAK

MICHAŁ KUBIAK

Zawodnik dyscypliny skoków. Od najmłodszych lat trenował pod okiem ojca, olimpijczyka Grzegorza Kubiaka. W swojej karierze osiągał czołowe lokaty w konkursach kuców, juniorów i młodych jeźdźców. Aktualnie startuje w konkursach dużej rundy i przygotowuje konie od podstaw do poziomu grand prix. Szkoli się u swojego brata Dawida Kubiaka oraz u zagranicznych szkoleniowców, m.in. Alberta Voorna.